Customer Service Chat Consultant - call center Bacau

Candidatul ideal

Daca:

· iti vine in mod natural sa-i ajuti pe ceilalti cu zambetul pe buze;

· iti place sa lucrezi intr-o echipa dinamica;

· reusesti sa obtii ceea ce-ti propui;

· esti spontan si pasionat de social media si zona digitala;

· esti dispus sa impartasesti cunostintele tale cu colegii.

Atunci

te asteptam in echipa noastra pentru ca esti ceea ce cautam

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?

· sa oferi asistenta clientilor intr-un mediu digital, raspunzand la toate intrebarile referitoare la produsele

si serviciile Orange Romania si sa vii în întâmpinarea acestora cu solutii personalizate;

· sa promovezi produsele si serviciile Orange;

· se te asiguri ca esti la curent cu cele mai noi informatii legate de produse, servicii si proceduri aplicate;

· sa contribui la dezvoltarea cunostintelor digitale ale clientului cu scopul final de a avea cat mai multi clienti autonomi in mediul digital...

De la tine asteptam:

· onestitate, interes si entuziasm

· sa fii absolvent de liceu sau student

· sa iti fie familiara utilizarea unui calculator

· iar de restul ne ocupam noi... :)

Pentru inceput vrem sa stii ca:

· iti propunem un contract de prestari servicii cu durata de un an de zile cu posibilitate de prelungire;

· iti oferim un pachet corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna;

· pentru a fi mai clari iti spunem ca pachetul presupune: salariu fix + bonus lunar + tichete de masa + asigurare medicala + abonament telefonie mobila - voce si date + alte bonusuri.

Determinat/Part time, Determinat/Full time, 1 an

Număr Post: GDAL816725

Localitate: Bacau

Dată limită: 31/05/2019

Printează