Stock Keeper Timisoara

Echipa Retail este in cautarea unui nou coleg care sa ocupe postul vacant de Stock Keeper din magazinul noastru din Timisoara!

Principalele responsabilitati ale postului:

  • Receptioneaza si inventariaza marfa primita in magazin in conformitate cu avizele atasate
  • Se ocupa de depozitarea si aranjarea acesteia in depozitul special amenajat
  • Efectueaza transferurile de marfa inter magazine si catre depozit
  • Raporteaza catre superiorul ierarhic produsele lipsa, produsele sesizate defecte sau deteriorate la receptie si toate discrepantele care apar
  • Participa la expunerea marfii in magazin pe panourile de touch&try, etichetandu-le corespunzator
  • Semnaleaza situatiile in care produsele din stoc se apropie de limita minima cu scopul de a fi comandate
  • La solicitarea vanzatorilor le furnizeaza acestora marfa necesara vanzarii plasand-o in dulapurile special amenajate
  • Efectueaza inventare periodice
  • Arhiveaza documentatia aferenta tranzactiilor de marfa
  • Aplica regulile comunícate, isi asuma responsabilitatea ca locurile special amenajate pentru depozitarea marfii sa fie ordonate si curate
  • Realizeaza rapoarte referitoare la activitatea proprie la solicitarea superiorului ierarhic
  • Coopereaza atat cu colegii din magazin cat si cu cei din alte departamente. (de ex: logística)
  • Respecta politicile si procedurile de lucru definite pentru magazinele Orange

Candidatul ideal este caracterizat de:

  • Orientare spre rezultate, determinata si organizata
  • Orientare spre client, proactiva si cu initiative
  • Conduita si comportamentul conform standardelor si valorilor Orange

Cerinte:

  • Nivel studii - absolvent Bacalaureat; studii universitare in curs sau finalizate
  • Experienta de minimum 1 an in vanzari sau domeniu conex (relatii cu clientii sau merchandising)
  • Fluenta in limba engleza
  • Utilizator avansat a PC-ului (pachet Microsoft Office)

Recruiter: Cristina Anghelea

Hiring Manager: Conea Razvan

Doar candidatii eligibili vor fi contactati penntru mai multe detalii.

Iti multumim ca ai aplicat!

Determinat/Full time, 1 an

Număr Post: KUAR715923

Localitate: Timisoara

Dată limită: 05/07/2019

Printează